Zoek & Boek!

 Bezienswaardigheden omgeving Vakantiehuis in Wageningen

 

Musea  
Kröller-Müller Otterlo www.krollermuller.nl
Airborne Museum Oosterbeek www.airbornemuseum.nl
Het Nederlands Openluchtmuseum Arnhem www.openluchtmuseum.nl
Watermuseum Arnhem www.watermuseum.nl
Afrika Museum Nijmegen www.afrikamuseum.nl
Museum van Wageningen http://casteelsepoort.nl/
Hotel de Wereld https://nl.wikipedia.org/wiki/Hotel_De_Wereld
Nationaal Museum Paleis Het Loo https://www.paleishetloo.nl/
   
Kastelen  
Kasteel Doorwerth www.glk.nl/kasteel-doorwerth‎
Kasteel Doornenburg www.kasteeldoornenburg.nl
Jachtslot St Hubertus Otterlo www.skbl.nl
Kasteel Rosendael www.glk.nl/Rosendael
   
Dierentuinen  
Burgers' Zoo Arnhem www.burgerszoo.nl
Ouwehands Dierenpark Rhenen www.ouwehand.nl
Dierenpark Amersfoort www.dierenparkamersfoort.nl
   
Natuur  
Nationaal Park De Hoge Veluwe www.hogeveluwe.nl
Arboretum Belmonte Wageningen www.belmontearboretum.nl
De Blauwe kamer www.utrechtslandschap.nl/natuurgebieden/blauwe-kamer/ontdek
   
Restaurants  
Restaurant de Kantine (op het park) http://www.wielerbaan.nl/restaurant-de-kantine
Pannenkoekenhuis Panoramahoeve www.panorama-hoeve.nl
Het Koetshuis www.hetkoetshuis.nl
De Blauwe kamer http://deblaauwekamer.nl/
   
Manege  
Manege Quadenoord www.manege-quadenoord.nl
Stal Eikelboom http://www.staleikelboom.com/
   
Zwembad  
Zwembad op het park (verward en overdekt)  
Openluchtzwembad De Vrije Slag Bennekom www.zwembadbennekom.nl
Zwembad de Bongerd https://zwembaddebongerd.nl/
   
Attractieparken  
Speeltuin Tuindorp http://www.uitmetkinderen.nl/lk/?www.speeltuin-tuindorp.nl
Kinderspeelparadijs De Schatkids www.deschatkids.nl
Park Tivoli (Berg en Dal) www.parktivoli.nl
Julianatoren www.julianatoren.nl
De Spelerij- Uitvinderij     http://www.spelerij.nl/